DLA ZDROWIA I URODY

Home ZDROWIESUPLEMENTY DIETYINFEKCJE › GOLAMIX spray 20ml

GOLAMIX spray 20ml

GOLAMIX jest doustnym natryskowym preparatem bezalkoholowym.  
Ekstrakty z propolisu i z pestek grejpfruta łagodzą zaczerwienienia oraz stany zapalne powstające w trakcie przeziębienia w gardle i w jamie ustnej.
GOLAMIX nadaje się również do profilaktyki przeciwprzeziębieniowej.
Miód wraz z esencją pomarańczową nadają preparatowi przyjemnego słodkiego smaku, również akceptowanego przez małe dzieci.
GOLAMIX to preparat bez syntetycznej chemii.
Wszystkie składniki GOLAMIX są pochodzenia biologicznego. Preparat konserwowany jest naturalnym sorbinianem potasu, składnikiem wyciągu pozyskiwanego z owoców jarzębiny.

Sposób użycia: 
Dorośli: dwie dawki 3-4 razy dziennie.
Dzieci: jedna dawka 3-4 razy dziennie.

Skład:
Miód* 39,25% , Grejpfrut* (ekstrakt z nasion grejpfruta)* 5%, Propolis*(żywica) 0,30%, Pomarańcza słodka*(olejowa esencja), Sorbinian potasowy, karagen, woda do 20ml
*składnik z upraw ekologicznych
Suplement diety. Nie może być substytutem zróżnicowanej diety.
Produkt zgłoszony do GIS-ŻP-SD-4230-01264/KC/13(ID 11090) w trybie art.29 ust.1 Ustawy z dn. 25 sierpnia 2006r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz.U. z 201 Nr.136,poz.914, nr.182, poz.1228 i Nr 230, poz. 1511)

Przy jakich schorzeniach składniki GOLAMIX działają wspomagająco ?
Miód - ma działanie antybakteryjne co jest wynikiem kompleksowego działania kilku czynników. Jednym z nich jest powstający w miodzie nadtlenek wodoru. Bakteriostatyczne działanie miodu wywołane jest także jego wysokim ciśnieniem osmotycznym, ale również niewielkimi ilościami olejków eterycznych i flawonoidów. Miód odznacza się również właściwościami przeciwzapalnymi, odnawiającymi i oczyszczającymi. 
Wyciąg z propolisu -
działa przeciwbakteryjnie, przeciwwirusowo i przeciwzapalnie.Jest to naturalny antybiotyk pszczeli, mający ponad 300 czynników czynnych. Pomaga przy zapaleniach i bólach gardła, anginach, zapaleniach dziąseł i jamy ustnej.
Ekstrakt z nasion grejpfruta - ma silne działanie przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe. Zawarte w nim bioflawonoidy i glikozydy działają na bakterie, grzyby i wirusy, ale nie niszczą korzystnej mikroflory, która jest również bardzo ważna dla zdrowia człowieka.

Sorbinian potasu
- w GOLAMIX pochodzi z całkowicie naturalnego źródła. Działa on konserwująco na preparat, ale również ma słabe właściwości hamujące rozwój drożdży i pleśni na śluzówce jamy ustnej i dziąseł. Wykazuje też aktywność bakteriobójczą na większość bakterii. Nie działa jednak na bakterie kwasu mlekowego. Jest to bardzo ważne, ponieważ połykany wraz ze śliną przedostaje się do niższych odcinków przewodu pokarmowego i nie niszczy naturalnej mikroflory jelit ale ją wzmacnia, co ma ogromne znaczenie dla zdrowia.
Podobne w tej kategorii
Najczęściej kupowane z tym produktem